ESET NOD32 Antivirüs - 1 Kullanıcı 1 Yıl Satın Al
ESET NOD32 Antivirüs - 1 Kullanıcı 1 Yıl
310,70 TL
ESET Internet Security - 5 Kullanıcı 1 Yıl Satın Al
ESET Internet Security - 5 Kullanıcı 1 Yıl
488,25 TL
ESET Internet Security - 10 Kullanıcı 1 Yıl Satın Al
ESET Internet Security - 10 Kullanıcı 1 Yıl
710,18 TL
Kullanıcı Sayısı :
Lisans Süresi:

İnternet güvenliği ve antivirüs çözümleri ile sistemlerinizi koruyan ESET'in; Bireysel antivirüs kategorisinde bulunan ve rekorlar kıran antivirus ve antispyware koruması ESET NOD32 Antivirüs lisansınızı, ESET Türkiye orjinallik garantisi ve ESETSatış güvencesi ile; uygun fiyatlarla ve hızlı bir şekilde satın alıp indirebilir veya indirimli kampanyalar ile yenileyebilirsiniz.

ESET NOD32 Antivirüs'ün; 1,3,5,10 kullanıcılı ve 1,2,3 yıllık bol seçenekli dijital lisans paketleri ile bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. 1 yıl yerine 2 ve 3 yıl tercih ederek fiyat avantajı sağlayabilirsiniz.

Yenileme indirimi ile ilgili detaylar için; " Sıkça Sorulan Sorular" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Süresi biten online antivirüs lisansınız için; lisans yenileme, güncelleme, arttırma, uzatma, yükseltme, satın alma, fiyat alma gibi tüm işlemleriniz için müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.


Efsanevi NOD32 Antivirus Edition 2020 ile bilgisayarınızda hızınız düşmeden gelişmiş teknolojinin keyfine varabilirsiniz. Bilgisayar kaynaklarını düşük seviyede kullanarak çevrimiçi koruma sağlayabilir, virüsler, fidye yazılımları, solucanlar ve casus yazılımlar gibi her tür zararlı yazılıma karşı yavaşlama olmadan bilgisayarınızı güvenle koruyabilirsiniz. Kesintisiz oyunlar, videolar, sunumlar, rahatsız etmeyen sessiz bildirimler ile güvenli bir deneyim sizi bekliyor.KOBİ'ler için bir numaralı güvenlik çözümü
Gizleniyor