ESET Özel Fiyat Teklifi Al


Özel Fiyat Teklifi Almak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz şekilde doldurunuz.

İletişim
Özel fiyat talepleriniz için
Telefon: 0850 441 22 54
E-Mail: [email protected]
Merkez
Adres: Yeşilova Mah. 4022. Sok. Pozitif Life Plaza A1-62
Eryaman / Ankara
Şube
Adres: Çamlık Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Uğur Sok. Uysal Plaza No:5 Çekmeköy / İstanbul

ESET kurumsal ve bireysel antivirüs programları için EsetSatis.com platformumuz üzerinden tüm lisans alım işlemlerinizi indirimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz ve antivirüs lisans yenileme işlemlerinizi indirimle yapabilirsiniz.

Firmanız, şirketiniz için; ESET Kurumsal Antivirüs çözümleri olan; ESET Endpoint Protection Standart, ESET Endpoint Protection Advanced, ESET File Security ürünleri ile ilgili fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Kurumunuza özel fiyat çalışması hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Süresi biten ESET antivirüs lisanslarınızı güvenli bir şekilde yenileyebilir, ESET lisans yenileme işlemlerini yapabilir veya yeni lisans satın alabilirsiniz.

ESET antivirüs yazılımları ile ilgili; Satınalma, yenileme ve benzeri tüm işlemleri müşteri temsilcimiz ile görüşerek de gerçekleştirebilirsiniz, talepleriniz ile ilgili destek alabilirsiniz.

ESET NOD32 antivirüs, ESET Internet Security ve benzeri tüm bireysel ürünleriniz için; ESET Endpoint Antivirüs, ESET Endpoint Security gibi kurumsal ürünleriniz için yenileme ve yeni lisans alma indirim çalışmalarının yanında, benzeri tüm talepleriniz için yukarıdaki fiyat teklifi formumuz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

ESET kurumsal ve bireysel antivirüs ürünlerinin karşılaştırma tablolarını EsetSatis.com'da yer alan ilgili konu başlıklarına tıklayarak görüntüleyebilirsiniz veya müşteri temsilcimiz den konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

EsetSatis.com'da yüksek kullanıcı sayısına sahip müşterilerimize özel proje çalışmaları yapılmakla birlikte; ESET NOD32 için; 1,3,5,10 kullanıcı 1,2,3 yıl ürünlerinin yeni alım ve yenileme işlemleri yapılmaktadır.

Ayrıca ESET Internet security için de; 1,3,5,10 kullanıcı 1,2,3 yıl paket seçenekleri vardır.

ESET kurumsal antivirüs için ise; ESET Endpoint Standart ve Advanced 5,10,15,20 kullanıcı 1,2,3 yıllık paketlerden tercih edebilirsiniz. Bu paketler 1+5, 1+10, 1+15, 1+20 şeklinde de satışa sunulmaktadır.